Patyriminis seminaras Irane – Širdies ritmu


Seminaras Irane – “Širdies ritmu“, su Martynas Driukas ir Arnoldas Jurevičius.

Iranas. Senoji Persija 2019 10 22-11 06

Kviečiame kartu pabūti „čia ir dabar“ būsenoje, be praeities ir ateities, stebint, jaučiant. Tyrinėjant senosios Persijos kultūros lopšį, kur šimtmečius gyvavo tokios dvasinės kryptys kaip Sufizmas, Zaotrizmas ir Mitraizmas.

Šioje kelionėje mus lydės Iranietis Dariušas (Fb Dariush Rasouli), sufiju tradicijos puosėlėtojas, muzikantas ir poezijos mylėtojas. Kelionės metu lankysime Irano Sufijus (Kermanšaho miestas), klausysimės jų išpildomos muzikos, poezijos.

Atliksime įvairias meditatyvias praktikas, padėsiančias dar labiau „atverti“ širdį ir įsitvirtinti esamame momente. Tyrinėsime senosios Persijos kultūrą ir architektūrą (Miestai Širazas, Isfahanas, Jazdas), buvusią Persijos imperijos sostinę Persepolį, kurį statė karaliai Darijus ir Kserksas, o sugriovė Aleksandras Makedonietis. Viešėsime tradicinės architektūros kaimo vietovėse (Abyaneh). Lankysime Zaotrizmo šventyklas, kur šimtmečiais neužgesdama dega šventoji ugnis (Chak Chak šventykla).

Be viso to mūsų buvimo kartu metu klausysimės dvasinės saviugdos paskaitų (M.Driukas), atlikinėsime įvairias meditatyvias praktikas (M.Driukas, A.Jurevičius). „Eisime“ į vidinę tylą per sufijų muziką ir poeziją (D.Rasouli). Taip pat būsime su bendraminčiais, atviroje, jaukoje ir draugiškoje atmosferoje.

Planas:
1 d. atvykstame į Teherana. Nakvynė viešbutyje
2, 3 d. Kermanshah miestas. Lankysime Bostana, Anahita šventyklą, Bisotuna.
4, 5 d. Isfahan miestas. Ali qapu dvaras, Shah, Sheikh lotfolah šventyklos, Chehelsotoun rūmai, Atashgah, Zoroastrizmo šventykla.
6, 7, 8 d. Yazdo ir Ardakano miestai. Chak chak Zoroastrizmo šventykla, Dowlat abad sodai, istorinis Lariha namas, Shish badgiri ab anbar, Zoroastrizmo laidojimo apeigų „Tylos bokštas“, Amir chakhmaq kompleksas, Caracal dykuma.
9, 10, 11 d. Shiraz miestas ir apylinkės. Persepolis, „Naghsh-e-Rostam“ necropolis, Karimkhan citadelė, Afif abad sodas, Atigh jame mečetė, Vakil istorinis turgus, Shahpouri istoriniai namai.
12, 13 d. Gheshm ir Hormoz salos su jachta.
14 d. Teheranas. Golestan, Saad abad rūmai.
15 d. Linksmi ir pailsėja keliaujame namo.

TAIP PAT.. labai kokybiškas maitinimas, komfortiškas autobusas, prabangūs viešbučiai.. ❤️

Seminaro sąmata 1600 eur + skrydžio į Iraną bilietai (apie 300 eu). Į seminaro kainą įtraukta nakvynė, pusryčiai, vietinės išvykos ir transportas.

REGISTRACIJA:
Administratorė IEVA TAMULAITIENĖ

Tel. +370-67393911
El. paštas: alchemines.keliones@gmail.com

AVANSAS 100 eur. (negražinamas atsisakius vykti)

SEB – LT537044000817628540 Martynas Driukas, mok. paskirtis – seminaras iranas

SPECIALIAIS KLAUSIMAIS:
ARNOLDAS JUREVIČIUS tel. +370-69035130

Uždara Dalyvių Grupė FB – https://www.facebook.com/groups/789880334717172/

Atkreipkite dėmesį, kad nuvykus į Įraną, po to vykstant į JAV reiks dėl vizos į ambasada kreiptis, nes internetu nepriimą.