Apie mus

Alcheminės Kelionės – tai ne kelionių ar turizmo agentūra.

Alcheminės Kelionės – tai projektas, idėja, kuri vienija savarankiškus keliautojus ar norinčius tokiais būti. Šiuo atveju „alchemija” – tai vidinė bei išorinė transformacija (sąmonės plėtimas, evoliucija) kelionių metu ir besitęsianti po jų. Tai augimas žmoguje, kurį įtakoja, „užkuria” susidūrimas su senomis kultūromis, šventomis ir galios vietomis įvairiuose pasaulio vietose.

Seminarai, mokymai kelionių metu – tai procesas kurį palaiko nuoširdūs pokalbiai su bendraminčiais, kelionių metu atliekamos taikomosios psichologijos treningai, terapijos, meditacijos, sąmoningo kvėpavimo bei jogos praktikos.

Mes, šios idėjos puoselėtojai organizuojame saviugdos ir dvasinio savęs pažinimo seminarus įvairiose pasaulio šalyse, bei dalinamės asmenine patirtimi, sukaupta keliaujant po vidinius bei išorinius pasaulius.

Alcheminių Kelionių projekto aksiomos – mokymai su mumis TAI:

Pasitikėjimas Gyvenimu ir Jo dovanomis. Pasitikėjimas vedliais. Pasitikėjimas kelionės Idėja.

Buvimas Čia ir Dabar. Buvimas su bendraminčiais. Buvimas Savimi.

Transformacija savęs į tobulesnį, platesnį ir išmintingesnį.

Sąmoningumas. Buvimas be alkoholio, mėsos ir kitų intoksikantų.

Tai savęs pažinimo ir atsinaujinimo procesas.

Draugiškumas. Kelionės dalyviai tampa lyg šeima, visi išvien.

Pozityvumas. Mums svetimos problemos. Mums viskas yra mokymosi procesas.

Viskas kas vyksta – vyksta į gerą.

Jei mąstai panašiai – junkis!

Įdėjos įkūrėjai:

Martynas Driukas

Šešių motyvacinių ir holistinės saviugdos knygų autorius, keliautojas po pasaulį jau 15 metų, saviugdos lektorius, Jogos, ReiKi ir Rebefingo mokytojas, NLP ir verslo treneris, litoterpeutas. „Esam visi dėl visų…“

Arnoldas Jurevičius

Jogos mokytojas, GCK instruktorius. Keliautojas iš prigimties, tiek į vidų, tiek į pasaulį…„Pažink save, pamilk save ir dalinkis tuo su kitais…“